14 березня - День українського добровольця

Дата: 12.03.2021 14:10

Дорогі співвітчизники!
   14 березня ми вшановуємо патріотів сучасної України, які за покликом серця, усвідомлюючи свій громадянський обов’язок і відповідальність за майбутнє держави, не чекаючи офіційного оголошення мобілізації, стали на захист незалежності України.
   Саме вони прийняли на себе перший удар російського агресора та відчули на собі підступність і лють ворога, пройшли пекло найважчих боїв за Широкине, Іловайськ, Мар’їнку, Донецький аеропорт, самопожертвою, мужністю та героїзмом довели усьому світові, що ми нікому не віддамо право вирішувати нашу долю.
   І зараз, багато хто з них, набувши безцінного бойового досвіду, продовжує виконувати завдання із відсічі та стримування ворожої навали на сході нашої держави у складі оновленого українського війська.
   У цей день ми вклоняємося всім героям, які віддали своє життя за збереження територіальної цілісності України та за краще майбутнє своїх дітей у вільній країні. З сумом пригадуємо прізвища земляків-добровольців, що загинули у зоні АТО/ООС:
Зілінський Віктор Миколайович,
Скирта Андрій Вікторович,
Бондаренко Микола Миколайович,
Факас Микола Ілліч.
   А тим, що повернулися із пекла війни, зичимо міцного здоров’я, успіхів та непохитної віри у нашу перемогу.
    Слава Україні!