Щовесни, коли тануть сніги, і на рясті згасає веселка, повні сил і живої снаги, ми вшановуєм пам’ять Шевченка

Дата: 09.03.2021 17:42

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У ці перші березневі дні ми згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка.

Ти пройди по селах рідної Вкраїни:

В кожній хаті — книга, на стіні — портрет.

В рушнику розшитім, квітчаний в калині,

Бо в святій пошані у людей поет.

То співець-предтеча, наш Кобзар Шевченко,

Знають його люди і широкий світ.

Внук Дніпра-Славути, син Вкраїни-неньки,

Він живе в народі, як і «Заповіт».

Сьогодні, 9 березня 2021 року веселинівці прийшли вшанувати великого Кобзаря. Учні Веселинівської ЗОШ I-III ступенів та працівники Центру культури та дозвілля підготували літературно-музичну програму. Учасники вшанувальних заходів поклали квіти до погруддя Тараса Григоровича. Участь у покладанні взяли перший заступник селищного голови Валерій Овчар, заступник селищного голови Інна Долгокерова, керуюча справами (секретар виконавчого комітету) Веселинівської селищної ради Валентина Свердан, начальник управління освіти та культури Інна Павлюк, керівники підприємств, установ, організацій громади та представники громадськості.

Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а й те чим живуть. У глибини майбутнього слав Шевченко свої непохитні заповіти синам рідної землі:

Свою Україну любіть,

Любіть її... Во время люте,

В остатню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

Хай же й сьогодні, і в наступні роки розбудови української держави обпікає промерзлі наші душі огнем словесним Шевченко, хай воскресає він, пророк народу нашого, повсякчасно у наших благородних помислах і державних ділах.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису