Веселинівський районний сектор з питань пробації запрошує до співпраці

Дата: 26.01.2021 10:33

Фото без опису Запрошуємо небайдужих громадян до співпраці з уповноваженим органом з питань пробації в якості волонтерів пробації

Веселинівський районний сектор з питань пробації запрошує до співпраці небайдужих та ініціативних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

Співпрацюючи з нами, Ви допомагатимете особам, які в силу різних обставин,  умисно або із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі.

Окрім відбуттям певного виду покарання, таким особ з метою попередження скоєнню ними нового злочину надаватимуться послуги, спрямовані на подолання асоціальної поведінки, формування соціально сприятливих змін особистості.

Кожен небайдужий громадянин нашої громади, разом із нашим сектором зможе прийняти в цьому участь шляхом допомоги в здійсненні наглядових заходів, наданні консультативної та психологічної допомоги, проведенні виховних бесід, залученні до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні та навчанні.

Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до ЗУ «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про пробацію», Положенням «Про організацію діяльності волонтерів пробації» та іншими нормативно-правовими актами.

Волонтер пробації під час здійснення своїх повноважень має право на:

• безпечні і належні умови здійснення волонтерської діяльності, зокрема, отримання достовірної, точної та повної інформації про порядок та умови провадження волонтерської діяльності;
  • перебування на території і в приміщеннях підприємств, установ та організацій за дозволом їх керівників або уповноважених ними осіб;
  • участь у відвідуванні суб’єктів пробації за місцем їх роботи або навчання;
  • проведення зустрічей із суб’єктами пробації з метою здійснення заходів соціально-виховної роботи;
  • захист своїх прав відповідно до законодавства;
  • інші права, передбачені договором та законодавством.

Не будьте байдужими до чужої долі.

Ми Вас чекаємо за адресою: смт. Веселинове, вул. Мозолевського, буд. 14, перший поверх. Електронна скринька: mk10@probation.gov.ua