Шановна Веселинівська громадо!

Дата: 22.01.2021 08:27

Фото без опису   22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність.?? Політична доля не судила Україні Незалежності у 20-х роках минулого століття, але день підписання Акту злуки між представниками Української Народної та Західно-Української Народної Республік назавжди залишиться для нас символом національної єдності, яке ми величаємо Днем Соборності та Свободи ????????

Воз'єднання українців на своїй землі в єдиній Українській державі - це вияв народної волі до самовизначення і консолідації, свідчення політичної зрілості нації.

Головний урок Злуки - це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога.???? День соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутті, що зросла і зміцніла у віковій визвольній боротьбі українського народу.

Тож бажаємо всім нам любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень.

Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає на нові звершення заради процвітання її народу!

З повагою,

Веселинівської селищної