Вітаємо з професійним святом!

Дата: 14.12.2020 18:19

15 грудня в Україні відзначається День працівників суду!
17 грудня - День працівників Державної виконавчої служби!
19 грудня - День адвокатури!

Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. До таких інститутів зокрема належать суди, державна виконавча служба та адвокатура.
   Шановні служителі Феміди, на вас покладено відповідальну місію - утвердження верховенства права, справедливості і законності. Це благородна справа, яка вимагає самовідданої наполегливої праці. Ваш високий професіоналізм, компетентність та неупередженість є запорукою захисту прав і свобод громадян нашої держави.
   Бажаємо вам успіхів у вашій нелегкій, але такій необхідній справі, нехай зігрівають ваше серце людське визнання і подяка, любов і доброта. Від усієї душі зичимо вам невичерпної енергії та оптимізму, міцного здоров'я, душевного тепла і родинного затишку.

З повагою,

Веселинівської селищної ради