ІНДЕКСАЦІЯ ЗАРПЛАТИ: ПРОГНОЗ ЗА ГРУДЕНЬ 2020 РОКУ

Дата: 11.12.2020 17:43

Фото без описуУ грудні 2020 року порівняно з листопадом 2020 року матимемо зміни в індексації.

По-перше, з 1 грудня 2020 року збільшується розмір ПМПО, в межах якого проводиться індексація: з 2197,00 грн до 2270,00 грн. Тому для всіх «базових» місяців збільшується сума індексації.

По-друге, вперше виникає право на індексацію у працівників, для яких «базовими» місяцями є квітень, червень, липень та вересень 2019 року (у таблиці виділено фоном).

По-третє, змінюється індекс для «базового» грудня 2018 року: у листопаді 2020 року — 3,4%, а у грудні 2020 року — 6,8%.

Тож якщо у вас чергове підвищення окладів (ставок) відбувається у листопадіі 2020 року, то збільшення окладів (ставок) на будь-яку суму змінює «базовий» місяць на листопад 2020 року. Це стосується і тих працівників, у яких «базовими» місяцями є квітень, червень, липень або вересень 2019 року. Індексації у грудні 2020 року для нового «базового» листопада 2020 року не буде — у комірці таблиці з індексами на перетині місяця «листопад» та року «2020» прочерк.

Відділ соціального захисту населення

Веселинівської селищної ради