Мужність, честь, сила та відвага – тільки кращі з кращих склали присягу в рядах Збройних сил України

Дата: 06.12.2020 08:48

Фото без опису   6 грудня – свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

На жаль, сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже воїни української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини.

Шановні військовослужбовці, сьогодні, у нелегкий для країни час Ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Тож ми щиро вдячні всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українські воїни й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія – це запорука сильної і процвітаючої країни.

Бажаємо Вам сили, наснаги, міцного здоров’я і головне, мирного неба та щасливого життя. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

З повагою,

Веселинівської селищної ради