Вітання тим, що долають бар’єри!

Дата: 03.12.2020 09:14

Фото без опису   Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Шановні люди з обмеженими можливостями, цей день не є святом, а покликаний привернути увагу до Ваших проблем, захисту Ваших прав, гідності та благополуччя. Акцентує увагу суспільства на тому, що права всіх людей, які мають певні особливості – рівні.

Кожного дня, долаючи труднощі, Ви виявляєте стійкість духу та непохитну віру в життя, якій можуть позаздрити більшість людей. Ви щодня підтверджуєте Україні та всьому світу, що інвалідність не є перешкодою у значних спортивних та інших досягненнях.

Тож дозвольте нам у ц ей день побажати Вам рівних можливостей, наснаги, бадьорості духу та міцного здоров’я. І надалі залишайтеся для нас прикладом безмежних людських можливостей та міцної сили волі, що ці можливості породжує. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми!

З повагою,

Веселинівської селищної ради