Відбулось заключне засідання сесії восьомого скликання

Дата: 09.10.2020 12:22

08 жовтня 2020 року відулось засідання ХХХІХ сесії восьмого скликання Веселинівської селищної ради на якому окрім депутатського корпусу були присутні члени Виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів селищної ради та мешканці Веселинівської громади.

В ході розгляду питань Порядку денного було внесено зміни до рішення Веселинівської селищної ради ХХХVІІІ сесії восьмого скликання від 13.01.2020р. №1 «Про затвердження послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Веселинівської селищної ради». Даним рішенням було збільшено кількість надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг Веселинівської ради в частинні земельних питань та передано повноваження на проведення реєстрації місця проживання /перебування, зняття з реєстрації фізичних осіб. Внесено зміни до Програми соціального захисту населення «Турбота», в частині придбання лікарських засобів та засобів індивідуального захисту, здійснення оплати послуг з транспортування тіл померлих від COVID-19 та проведення поховання померлих  від COVID-19 та співфінансування придбання житла військовослужбовцям – учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.

Також подовжено термін дії Програми забезпечення військо-патріотичного виховання та підготовки молоді до строкової служби та військової служби за контрактом в Збройних Силах України Веселинівської селищної ради на 2020 рік.

З-поміж іншого затверджено звіт про виконання селищного бюджету Веселинівської селищної ради за 9 місяців 2020 року та внесення змін до бюджету Веселинівської селищної ради на 2020 рік та прийнято ряд рішень  різних галузей функціонування громади, а саме рішення:

- про внесення змін до рішення Луб’янської сільської ради від 25.10.2007 р. №10 «Про присвоєння нумерації будинкам в населених пунктах Луб’янської сільської ради»;

- про внесення змін до рішення Луб’янської сільської ради від 25.10.2007 № 11 «Про присвоєння нумерації будинкам в населених пунктах Луб’янської сільської ради»

- про внесення змін до рішення Луб’янської сільської ради від 25.10.2007 № 14 «Про присвоєння нумерації будинкам в населених пунктах Луб’янської сільської ради»;

- ро внесення змін до рішення внесення змін до рішення виконавчого комітету Зеленівської сільської ради від 22.12.2000 р. № 3 «Про видачу свідоцтва на право власності на житловий будинок»;

- про внесення змін до структури та чисельності апарату Веселинівської селищної ради;

- про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність Веселинівської селищної ради;

- про затвердження списку черговості надання дозволів на виготовлення землевпорядної документації для ведення особистого селянського господарства площею 2,00 га мешканцям Веселинівської селищної ради, які вже отримали такі дозволи, але відмовились від використання свого права з причин непридатності цих земель до використання для ведення особистого селянського господарства на території Веселинівської селищної ради.

Після земельних питань, в  блоці «Різне», учасники засідання розглянули звернення громадян, щодо ремонту тротуару по вулиці Одеська в смт Веселинове та звернення представників Токарівського старостинського округу, щодо роботи виїзного флюорографа на території округу та пришвидшення процедури заключення договорів на вивіз ТПВ між КП «Веселинівський водопостач та мешканцями смт Токарівка.

Це було заключне засідання сесії восьмого скликання Веселинівської селищної ради, по завершенню якого Веселинівський селищний голова Олександр Румянцев подякував усьому депутатському корпусу за плідну співпрацю, розуміння, наполегливість, виваженість та принциповість проявлену під час прийняття важливих для громади рішень.