Закриття табірної зміни.

Дата: 06.07.2017 13:57

2 липня 2017 року завершилась табірна зміна у Варюшинському дитячому оздоровчому таборі «Веселинка», протягом якої, за фінансової підтримки Веселинівської селищної ради, 40 дітей об’єднаної територіальної громади  отримали  можливість не лише оздоровитися, а й відпочити та розважитись у прекрасному лісовому масиві.

Цього дня юні мешканці табору востаннє стояли разом, всіма загонами на площі, яка неодноразово ставала місцем для ігор, нових вражень та радості від отриманих  перемог/

На святковій площі табору відбувся концерт, на якому кожен загін мав змогу виступити та проявити себе.

Завершилася лінійка-закриття спільним нагадуванням правил техніки безпеки під час літніх канікул та розвагами біля традиційного вечірнього табірного вогнища.

Веселинівська селищна рада висловлює подяку керівництву табору «Веселинка» та його обслуговуючому персоналу,  за гарну організацію відпочинку  та  оздоровлення дітей.

Також слова вдячності та поваги, за ентузіазм, сумлінну працю та нестримну творчу енергію селищна рада виносить вожатим, а саме: Бондаревській Любові Анатоліївні, Белінській Світлані Анатоліївні, Магомедовій Олені Миколаївні, Асєєву Миколі Миколайовичу, Бакуринській Наталії Ігорівні, Алєксєєвій Валентині Олександрівні, Пігенку Миколі Миколайовичу, Тодавчич Тетяні Володимирівні.