Шановні учасники та вчителі олімпійського руху та конкурсу знавців української мови!

Дата: 29.11.2017 16:52

До Веселинівського закладу загальної середньої освіти Веселинівської селищної ради   25 та 26 листопада 2017 року з усього району збиралися учні – учасник ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови, хімії та учасники районного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

На Всеукраїнській учнівській олімпіаді з німецької мови    змагалися представники від Веселинівської районної гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського:

• призер І місце – Даценко Володимир, учень 9 класу,
  • призер І місце – Орел Вікторія, учениця 10 класу,
  • призер ІІ місце – Попель Антон, учень 11 класу.

Учні показали гарний результат, виконали завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови з читання, аудіювання та письма.

Юні хіміки мали можливість позмагатися за краще знання предмету зі своїми ровесниками, в межах нашого району, в п’яти вікових категоріях – 7, 8, 9, 10 та 11 класи.  Від закладів освіти Веселинівської ОТГ було 12 юних хіміків:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського – 4 представники, з них 3 призери: ІІ місце – Макаренко Анжеліка, учениця 8 класу, вчитель Боярчук Л.Р., ІІІ місце – Алєксєєва Анна, учениця 9 класу, вчитель Боярчук Л.Р., ІІІ місце – Чеботарьова Юлія, учениця 10 класу, вчитель Боярчук Л.Р.;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 представник;
  •  від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів –3 представники-призери ІІ місце – Кривошеєв Микола, учень 8 класу, вчитель Ковтун Т.В., ІІ місце – Кальчев Сергій, учень 9 класу, вчитель Ковтун Т.В., ІІІ місце – Мєшкова Анастасія, учениця 11 класу, вчитель Ковтун Т.В.;
  • 1 представник від Луб’янської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • два представники-призери від Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: ІІІ місце – Чечельницький Іван, учень 7 класу, вчитель Супруненко О.Б., ІІІ місце – Кесь Дар’я, учениця 8 класу, вчитель Супруненко О.Б.;
  • призер від Порічанської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Самойленко Олександра, учениця 7 класу, вчитель Боднар О.В.;
  •  призер від Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце – Куртиняк Максим, учень 8 класу, вчитель Супруненко О.Б.

Вітаємо всіх учасників та призерів районного етапу олімпіад з хімії та німецької мови, бажаємо, щоб заняття були максимально цікавими й різноманітними, а ваші здобутки найкращими.

Кожна освічена людина повинна знати та любити рідну мову, вміти правильно спілкуватись і  висловлювати свої думки. Саме тому під час навчання учнів значна увага приділяється вивченню української мови не тільки під час уроків, а й у години дозвілля.
Щорічно стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцикавідомого мецената. Основна мета конкурсу ? затвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Проводиться конкурс у декілька етапів за олімпійською системою і дозволяє визначити кращих знавців на районному, обласному та всеукраїнському рівнях.
Вже не перший рік знавці мови  беруть участь у цьому конкурсі. Для здобуття перемоги учасникам конкурсу необхідно вміти майстерно писати твори, добре знати орфографію та пунктуацію української мови, а також уміти креативно висловлювати свою думку. За результатами ІІ етапу конкурсу серед  закладів загальної середньої освіти Веселинівської селищної ради маємо із 43 учасників:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського – 7 представників, з них 4 призери: ІІІ місце – Михайленко Анстасія, учениця 6 класу, вчитель Бакуринська Н.І., ІІІ місце – Благорозумна Дарія, учениця 7 класу, вчитель Заворотня Н.І., ІІІ місце – Попель Антон, учень 11 класу, вчитель Завортня Н.І., І місце – Дядюк Катерина, учениця 10 класу, вчитель Заворотня Н.І.;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 11 представників, з низ — 5 призерів: ІІ місце – Хоменко Аделіна, учениця 3 класу, вчитель Юрченко М.М., ІІІ місце – Рубана Дар'я, учениця 3 класу, вчитель Панькова О.І., І місце – Щербина Володимир, учень 4 класу, вчитель Іванова О.Г.,  ІІІ місце – Ковальчук Дар'я, учениця 4 класу, вчитель Ткачук І.В., І місце – Благорозумна Марина, учениця 5 класу, вчитель Ярошенко Л.Г.;
  •  від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів –8 представників, з них 4 призери: ІІ місце – Тищенко Леся, учениця 4 класу, вчитель Амеліна Т.П., І місце – Амеліна Олександра, учениця 7 класу, вчитель Галат Н.В., ІІ місце – Джердж Алла, учениця 9 класу, вчитель Джердж А.В., ІІІ місце – Кравченко Катерина, учениця 10 класу, вчитель Галат Н.В.;
  • 4 представники від Луб’янської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1 призер - ІІІ місце – Сизоненко Анна, учениця 7 класу, вчитель Бялик Л.В.;
  • 5 представників від Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 1 представник від Нововоскресенської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 2 представники від Градівської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 1 представник від Порічанської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 4 представники від Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1 призер: ІІ місце – Куртиняк Максим, учень 8 класу, вчитель Семенова А.В.

Бажаємо надалі бути активними учасниками Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, підносити престиж, поважати та шанувати державну українську мову. Всім знавцям рідного слова бажаємо натхнення, успіхів, перемог, прагнення постійно вдосконалювати своє мовлення, оскільки від цього залежить, наскільки успішним буде ваше майбутнє.