Пішохідний туризм

Дата: 12.06.2017 16:40

Пішохідний туризм – це наймасовіший та найбільшдоступний вид туризму. Туристичні походи, екскурсії, експедиції дозволяють поєднувати в собі навчальну, трудову, моральну та пізнавальну діяльність із здоровим відпочинком, фізичним загартовуванням, сприяють вихованню у дітей кращих людських якостей та формують в них важливі позитивні риси характеру.

11 червня повернулися з триденного походу учні Луб янської ЗОШ, вихованці гуртка «Пішохідний туризм» Веселинівського будинку дитячої творчості,  керівник  Якубенко Микола Васильович.

Юні туристи вдосконалювали свої навики та вміння згідно до вимог  навчальної програми. Заключне заняття провели на березі річки Південний Буг, в районі кар’єру  с. Покровка.

З походу діти повернулися з морем задоволень та вражень. Набули навиків мандрівництва та виживання під час перебування в природних умовах, дотримання норм та правил безпеки у туристичних подорожах, уміння долати природні перешкоди. Також отримали навики риболовлі.