Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Свято дитинства для маленьких поріччан.

    Дитинство – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою.

    Перший день останнього літнього місяці ознаменувався для жителів с. Поріччя яскравим та веселим дитячим святом. В цей день на площі біля сільської бібліотеки відбулось відкриття дитячого майданчику. З усіх куточків села зібралися наймолодші мешканці разом з рідними, щоб поринути у світ дитинства та отримати заряд позитивних емоцій

    В. о. старости Харламова Л.М.  разом з небайдужими мешканцями села влаштували справжнє свято під час якого веселий настрій гостям дарували аматори села. Лунали пісні та вірші, учні школи представили до уваги присутніх танцювальні номери, а наймолодші учасники свята приймали участь у веселих конкурсах та отримали багато подарунків від Веселинівської селищної ради.

    З вітальним словом до поріччан звернулись: заступник селищного голови з гуманітарних питань Долгокерова І.О. та в. о. старости Харламова Л.М., а Настоятель української православної церкви артистратига Михаїла с. Поріччя, отець Олександр провів обряд освячення дитячого майданчику.

     На завершення заходу в. о. старости вручила подяки усім небайдужим мешканця сіл Поріччя та Градівка, які приймали активну участь не лише у встановленні майданчику, а й докладають спільних зусиль для розвитку їх сіл взагалі.

  

  

  

   

  

  « повернутися до списку новин