Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у навчальних закладах Веселинівської ОТГ пройшов ряд заходів.

У Веселинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів для педагогічного колективу закладу проведено нараду з питань профлактичної роботи в навчальному закладі щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Під час викладання предметів "Основи здоров’я" та на годинах класного керівника провели розяснювальну роботу серед дітей щодо дотримання правил дорожнього руху.

У класах поновили куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності.

Учні 4-А та 4-В класів написали диктанти "Ми – пішоходи".

Команди учнів 4 Б класу змагалися у батлі колажів "Безпека на дорозі - безпека життя".

Оформлено тематичну виставку у шкільній бібліотеці "Обережно на дорозі".

Ряд заходів пройшов пройшов також і в Нововоскресенській філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та дитячому садочку.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.