Перемоги наших дітей

Дата: 20.04.2017 16:34

25 березня 2017 року, обласним Будинком художньої творчості було проведено обласний фестиваль-конкурс дитячих театральних колективів «Світ надії Дивосвіт». Будинок дитячої творчості Веселинівської селищної ради представили вихованці театрального гуртка «Букакі», керівник Троянович А.М.. На розгляд журі наші юні аматори представили виставу «Синій апельсин» та стали переможцями конкурсу, зайнявши почесне ІІ місце, а 11 квітня колективу було присвоєне звання «Зразковий дитячий театр «Букакі»»
     Тож вітаємо керівника та учасників гуртка, бажаємо вам нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій. Зичимо керівнику  колективу задоволення від  праці та гучних перемог  своїх вихованців, а батькам – пишатися своїми дітьми та частіше радіти їхнім успіхам.