Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

У Веселинівській ОТГ відбулись заходи присвячені Дню пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій

   24.11.2017р. в навчальних закладах Веселинівської об’єднаної територіальної громади відбувся ряд заходів присвячених Дню пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. Так в Веселинівській гуманітарній гімназії ім. Б. Мозолевського організовано виставку книг присвячену жахам Голодомору. Запалено свічку пам’яті для спомину всіх загиблих в роки сталінського терору та жертв голодомору. Учнями старших були випущені стіннівки та плакати присвячені геноциду українського населення за період з 1932-1933р, що увійшов в історію як один з найжахливіших злочинів проти людства – Голодомор. З учнями 5-6 х класів були проведені бесіди стосовно жахів Голодомору, показано відеоматеріали, наголошено на долі дітей в 1932-1933 рр. Окремо було підкреслено, що у четверту суботу листопада по всій Україні запалюються свічки за упокій душ померлих від Голодоморів.

   Кінолекторій був проведений і з учнями 10-11 класів, яким було показано відеоматеріали про спогади людей що пережили події 1932-1933рр.

   Долучилися до скорботних заходів також Луб’янська філія Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Михайлівська філія Колосівської ЗОШ І-ІІІ ст, де було проведено уроки пам’яті, відео-уроки, бесіди, оформлено тематичні виставки  та хвилини мовчання.

           « повернутися до списку новин