Єдина Родина

20 вересня 2017 року під егідою Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи відбулась виставка художніх виробів творчих родин Миколаївщини «Єдина «Родина», яка відбулась в приміщення  Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна.

Творчий проект «Єдина родина» започатковано у 2007 році, головною метою якого є збереження та розвиток творчих традицій у виробах «родинного мистецтва», що збереглися у творчих сім’ях та відобразились у мистецтві нашого Південного краю.

Цього року у 5-тій ювілейній виставці, яка була приурочена до 80-річчя Миколаївської області, Веселинівську об'єднану територіальну громаду представляла родина Майстренко Наталії Вікторівни, яка вразила гостей заходу  веселковою палітрою родинних виробів із пластиліну.