І мовчки сотня не покорених героїв відходила у чисті небеса…

Дата: 20.02.2018 15:31

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, встановлений Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

У період з 18 по 20 лютого 2014 року під час протесних акцій у державі сталися найбільш драматичні події, що призвели до масової загибелі патріотів України, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє.

20 лютого 2018 р. жителі Веселинівської об'єднаної територіальної громади також вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за вільну і незалежну Україну під час Революції Гідності. Саме цього дня усі українці віддають данину пам'яті та скорботи великому подвигу кращих синів та дочок українського народу, котрі холодною зимою 2014-го виступили на захист свого європейського майбутнього.

Сьогодні в малому залі Будинку культури Веселинівської селищної ради відбувся мітинг-реквієм «І мовчки сотня непокорених героїв відходила у чисті небеса…», до якого долучились керівництво селищної ради, учні та вчителі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б.М. Мозолевського, а також небайдужі мешканці громади, які разом з присутніми вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та згадали тих, хто сьогодні відстоює гідність і волю нашого народу та тих, хто віддав своє життя за Україну на Сході нашої держави.

Спасибі вам усім звитяжні браття,
Низький уклін від серця до землі,
Ви розпалили не на вулиці багаття,
А в серці кожного жагу до боротьби!