Відкрий серце для милосердя

Сьогодні, коли спостерігається духовне збідніння суспільства, так необхідно навчати дітей, молодь бути відкритими душею та серцем до можливості допомоги ближнім.

Учні школи – щедрі та доброзичливі і завжди відкликаються на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них вже традицією. Щороку у Веселинівській ЗОШ І - ІІІ ступенів проводяться Акції милосердя із допомоги малозабезпеченим сім’ям та дітям-сиротам.

Матеріальна допомога, що надійшла від сімей школярів, була надіслана до організації Червоного хреста.

Сподіваємося, що всі учні шкіл України, їх батьки, громадські організації, підприємці дружньо об’єднаються в такій необхідній справі.

Благодійність пробуджує в людині співчуття, співучасть, солідарність і відповідальність за те, що відбувається поруч.

Проведення таких благодійних акцій надасть молоді можливість осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.