Межа толерантності

16 листопада в Порічанській філії був проведений виховний захід "Чи толерантна ти людина" та виготовлена стіннівка "Ми повинні бути толерантними". Заходи було проведено у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учнями і не тільки.

Впродовж усього дня з учнями проводилася робота спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, поваги до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.

У Нововоскресенській філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів також проведено тематичну виховну годину.