«Не рви, не знищуй, не руйнуй – це заповідь для тебе. Красу планети не зіпсуй: вона ж тобі як мати»

Дата: 26.10.2017 16:15

З 17 по 20 жовтня пройшов тиждень біології в Зеленівській філії Колосівської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів. Відповідальною за заходи була вчитель біології Супруненко О.Б.

17  жовтня на лінійці було оголошено про відкриття тижня біології, учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення.  Також у цей день було проведено «Біологічну вікторину»  між 7 і 8  класами, перемогла команда «Яструб», створено виставку малюнків на природоохоронну тему: «Земля наш  – спільний дім!» та виставку літератури з природничих дисциплін «Біологія – наука майбутнього».

Учні 8-го класу виступили з короткими повідомленнями на різні теми з життя рослин, тварин та людини «Факти і тільки факти…» .

Оформлений стенд  «Біологія – наука майбутнього».

Учні 6 класу  на уроці «Клітина – найменша одиниця життя» проникнули у загадковий світ клітини і визначили, у чому ж її таємничість.

Учні 6 і 8 класів були активними учасниками гри «Біологічні розваги», за результатами якої – перемогла дружба. Майже всі учасники отримали задоволення і додаткові бали. Гра сприяла розвитку пізнавальної активності учнів, стимулювала творчі процеси їхньої діяльності.

Переглянули фільм «Побачення з планетою.»

Створена виставка ілюстрацій рослинного і тваринного світу, цікаві епізоди з їхнього життя «У світі цікавої біології» .

Учні 7 класів з задоволенням розгадували загадки та кросворди. Були приємно вражені коли дізнавались щось новеньке.

У шкільній бібліотеці організована виставка книг «Знай, люби, бережи».

Учні 6 та 7-их класів дивились презентацію та подорожували сторінками Червоної книги.

У виставці композицій «Дари осені» брали участь колективи 1,3,4,6,8,9 класів. Найкращими композиціями обрано «Чарівниця осінь» 4-8 кл.,  «Щедрі дари золотої осені» 1 кл., «Букет здоров’я» 6 кл., «Без верби і калини…» 9 кл.

На п’ятий день тижня учні 6 та 9 класів оновили куточок «Безпека життєдіяльності» та додали малюнки на тему «Молодь обирає – здоров’я».    дивились презентацію «14 фактів про здоров’я людини та стимул до здорового способу життя» – з подальшим обговорення побаченого та почутого.

А на при кінці дня відбулася узагальнююча лінійка на якій власне і були підведені підсумки тижня біології та відбулась церемонія нагородження переможців усіх проведених конкурсів.

Дякуємо учням за участь у тижні біології, готуємося до природничого конкурсу «Колосок».  Тиждень завершився  «Осіннім балом».

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису