Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»

Дата: 01.09.2020 11:30

Фото без опису   З метою надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям об’єднаної територіальної громади із застосуванням електронного документообігу Веселинівською селищною радою  впроваджується програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Що таке програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»?

Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» (ПК «ІІС «Соціальна громада») — це клієнт-серверний WEB-додаток, який розроблено з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців Веселинівської селищної ради (далі - ОТГ).

ПК «ІІС «Соціальна громада» об’єднує у єдиному інформаційному середовищі «фронт»-офіси прийому документів від населення, з управлінням  соціального захисту населення райдержадміністрації, де приймається рішення про надання адміністративної послуги соціального характеру. Це, у свою чергу дає:

• Можливість оформити та отримати адміністративну послугу соціального характеру ближче до місця проживання, а не їхати за нею до УСЗН – у районний центр.
  • Пришвидшення процесу прийому заяв від громадян шляхом формування електронних заяв, як для призначення усіх видів соціальних допомог та компенсаційних виплат, так і для взяття пільговика на облік, призначення житлової субсидії. Електронна заява друкується та підписується заявником.
  • Можливість відстеження стану розгляду заяв після звернення до «фронт»-офісу.

Мешканці Веселинівської селищної ради для отримання соціальних послуг можуть звернутись за адресами:

1. смт Токарівка, вул. Незалежності, каб.4 - Рисович Наталія Борисівна. Тел: 2-37-18.

2. с Луб’янка, вул. Шевченка, 24 а, каб.1 - Мосійчук Віктор Вікторович.

Тел: 2-46-25.

1. с. Поріччя, вул. Молодіжна, 11, каб.1 - Кубаренко Олена Володимирівна. Тел:2-41-44.
  2. смт Веселинове, вул. Мозолевського, 7 (вхід з вул. Соборна) Білик Олена Павлівна, Двойнісюк Олена Валеріївна.

Перелік послуг, які можна отримати через програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»

1. Допомога сім’ям з дітьми
  2. Допомога малозабезпеченим сім`ям
  3. Допомога особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю