Регіональна програма «Власний дім» – програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі

Дата: 16.07.2020 10:30

В Миколаївській області діє Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім», яка спрямована на створення відповідних житлових та соціально-побутових умов саме для сільського населення області, в першу чергу для молодих спеціалістів, молодих сімей, працівників соціальної сфери села, сільськогосподарських формувань, обслуговуючих галузей. На сьогодні вона є практично єдиною реальною можливістю для поліпшення умов проживання на селі. Також позичальниками можуть бути мешканці селищ міського типу.

Програма реалізується шляхом створення для сільських мешканців пільгових умов з метою отримання довгострокових кредитів під 3 відсотки річних та безвідсоткових кредитів сім’ям з трьома і більше неповнолітніми дітьми, зі строком погашення кредиту до 20 років, а для молодих сімей (подружжя, вік якого не перевищує 35 років) - до 30 років.

Сума кредиту визначається Фондом з урахуванням рівня платоспроможності позичальника і не може перевищувати граничного розміру кредиту в сумі:

300 тис. гривень на спорудження нового житлового будинку;

150 тис. гривень на реконструкцію житлового будинку або добудову незавершеного будівництвом житла;

200 тис. гривень на придбання житла;

100 тис. гривень на заходи з енергозбереження;

50 тис. гривень на спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій.

З метою формування списку сільських мешканців, які потребують отримання пільгових кредитів, просимо звертатись до відділу розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інвестицій Веселинівської селищної ради, за адресою: смт Веселинове, вул. Мозолевського,14, ІV поверх адмінбудинку Веселинівської районної ради.

Термін подачі заявок до 05.08.2020 року.

Додатки