На трасі Р-55 - розпочато ремонтні роботи

Дата: 10.07.2020 08:50

Фото без опису   На державній автомобільній трасі загального користування Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг розпочато підготовчі роботи по виготовленню проекту  поточного середнього ремонту дороги на території Веселинівського району. Так на сьогодні вже проведено обстеження вищезазначеної автомобільної дороги. За результатами обстеження визначено, що виконання комплексу робіт з поточного середнього ремонту не вирішить проблему. Існуючий стан автомобільної дороги потребує виконання робіт з капітального ремонту. Тому підрядною організаціє ДП "Миколаївський облавтодор" ВАТ "Державна акціонерна компанія" Автомобільні дороги України", на замовлення Служби автомобільних доріг Миколаївської області, за співфінансування з Веселинівською селищною радою, розпочато роботи по розробленню проектної документації капітального ремонту реалізація якого планується у 2021 році.

Наразі ДП "Миколаївський облавтодор" на відрізку траси Вознесенськ-Веселинове проводяться роботи по розчищенню узбіч, проведенню часткового та ямкового ремонту автодороги з метою тимчасового покращення проїзної частини траси.