Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»

Дата: 24.06.2020 15:43

Фото без опису   Важливе питання на сьогоднішній день - наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців об’єднаних територіальних громад та розширення застосування електронних сервісів.

З метою забезпечення доступності та якості державних соціальних гарантій Веселинівська об’єднана  територіальна громада успішно приєдналася до  Програмного комплексу „Інтегрована інформаційна система „Соціальна громада“, який передбачає надання адміністративних послуг соціального характеру за допомогою електронного документообігу між ОТГ та управлінням соціального захисту райдержадміністрації.

Дана програма вже успішно діє в смт Веселинове та смт Токарівка та дає можливість оформити та отримати адміністративну послугу соціального характеру ближче до місця проживання, а не їхати за нею до У=СПСЗН – у районний центр.

Також можливо замовити довідки з  центру зайнятості щодо перебування на обліку, довідку з виконавчої служби про сплату (не сплату) аліментів, довідку з земельного відділу про земельну ділянку. Зразки заяв знаходяться у спеціалістів.

Відділ соціального захисту населення

Веселинівської селищної ради