Штрафи для роботодавців у 2020: на скільки каратимуть порушників

Дата: 23.06.2020 17:11

Фото без опису   У 2020 році за неналежно оформленого працівника доведеться сплатити 141 690 грн фінансових санкцій.

Скільки платитимуть роботодавці за неоформлених працівників, нагадали в Управлінні Держпраці у Миколаївській області.

Так, з першого січня 2020  року мінімальна заробітна плата становить 4723 грн та у погодинному розмірі – 28,31 грн.

За порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, тобто 141 тисяча 690 гривень – у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час та  виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску.

Відділ соціального захисту населення

Веселинівської селищної ради