Відбулось засідання позачергової сесії

Дата: 13.06.2020 16:52

Фото без опису   11 червня 2020 року відбулось засідання XXXVІ сесії селищної ради восьмого скликання. В сесійному залі, окрім депутатського корпусу, були присутні представники Виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів  Веселинівської селищної ради та мешканці Веселинівської громади. Під час засідання було розглянуто та прийнято відповідні рішення щодо усіх питань Порядку денного, а саме:

- Про упорядкування структури «Центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної

ради Миколаївської області»;

- Про утворення Центру надання адміністративних послуг Веселинівської селищної ради, відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП, його територіального підрозділу та затвердження їх структури та Положень про них;

- Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Веселинівської селищної ради;

- Про упорядкування структури та чисельності апарату Веселинівської  селищної ради та її виконавчих органів;

-  Про  внесення змін до селищного бюджету Веселинівської селищної ради на 2020 рік Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність гр. Сухоруковій Н.Г. для будівництва та обслуговування прибудови, із  земель комунальної власності,  не наданих у власність чи користування (землі житлової  та громадської  забудови) по вул. Тихій, 29/7 смт Веселинове в межах території Веселинівської селищної ради Веселинівського району Миколаївської  області.