Відбулась ХХХV сесія восьмого скликання

Дата: 26.05.2020 15:32

25 травня 2020 року, під головуванням Веселинівського селищного голови Олександра Румянцева, відбулось засідання 35 сесії восьмого скликання Веселинівської селищної ради, на якому окрім депутатського корпусу були присутні члени Виконавчого комітету селищної ради,  керівники структурних підрозділів, перший заступник голови районної ради Олена Загорулько та мешканці нашої громади.

На даному пленарному засіданні було розглянуто та прийнято наступні рішення:Фото без опису

• Про ліквідацію Відділу з питань культури та туризму Веселинівської селищної ради Миколаївської області;
  • Про реорганізацію Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради;
  • Про затвердження Положення про центр надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради Миколаївської області в новій редакції;
  • Про передачу рухомого майна комунальної власності Веселинівської селищної ради на баланс Центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради Миколаївської області;
  • Про внесення змін до рішення XХІІ сесія восьмого скликання від 11 жовтня  2018 року № 57 «Про створення комісії з питань порядку використання та розподілу земель сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів Веселинівської селищної ради»;
  • Про затвердження селищної Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Веселинівської селищної ради на 2020-2022 роки;
  • Про внесення змін до бюджету Веселинівської селищної ради на 2020 рік.

Також в ході засідання прийнято рішенням «Про затвердження селищної Програми протидії захворюванню на туберкульоз по Веселинівській селищній раді на 2020 рік», згідно якого депутатським корпусом селищної ради одноголосно підтримано рішення про виділення коштів з місцевого бюджету на забезпечення роботи протитуберкульозного кабінету КНП «Веселинівська центральна районна лікарня» в сумі 143,175 грн.

Не менш важливим питанням порядку денного було рішення щодо внесення змін до селищної Програми соціального захисту населення «Турбота». Відповідно даного рішення, після 1 червня 2020 року, з місцевого бюджету селищної ради здійснюватиметься фінансування такої соціальної послуги, як «Забезпечення молочними сумішами дітей першого року життя, які знаходяться на штучному вигодуванні, з малозабезпечених сімей та дітей народжених ВІЛ-інфікованими матерями».

Рішення «Про затвердження структури та чисельності апарату Веселинівської селищної ради та її виконавчих органів» селищним головою було знято з Порядку денного засідання та відправлено на доопрацювання.

Останнім блоком розглянуто земельні питання та прийнято ряд відповідних рішень, з якими більш докладно можна буде ознайомитися на офіційному Веб-сайті після їх оприлюднення, або особисто звернувшись до селищної ради.