Вітаємо з Днем Європи!

Дата: 15.05.2020 15:05

Згідно Указу Президента України День Європи  святкується в Україні щорічно у третю суботу травня. У цьому році він припадає на 16 травня.

Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти. Україна, знаходиться практично в центрі Європейського континенту – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Сьогодні європейський вимір є потужним стимулом для модернізації національної економіки, створення додаткових можливостей для виходу українських підприємств на зовнішній ринок та залучення інвестицій. Переконані, що лише разом ми зможемо захистити наш єдино вірний вибір, успішно пройти цей нелегкий, але плідний європейський маршрут.

Дорогі земляки! Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

Миру, добробуту та незламної віри в майбутнє України!

Веселинівської селищної рад