ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Дата: 16.03.2020 15:50

Фото без опису   Відповідно до Указу Президента від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу СОVID-19», рішення Виконавчого комітету Веселинівської селищної ради №52 від 16.03.2020 року:

З 16 березня 2020 року з 12-00 годин до 03 квітня 2020 року включно тимчасово призупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форм власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих на території Веселинівської селищної ради:

- бібліотек, музею, музичної школи, сільських клубів, Будинку культури;

- спортивних майданчиків та стадіону;

- КП «Новий ринок», усіх магазинів , окрім продуктових та аптек;

- розважальних закладів;

- закладів громадського харчування;

- інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника), окрім медичних установ та автозаправочних стацій.

Також відповідно до розпорядження Веселинівського селищного голови №53-р від 16.03.2020 року «Про запровадження дистанційної форми роботи на період карантину», з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію на території Веселинівської ОТГ спричинену короновірусом СОVID-19, з 16.03.2020 року по 03.04.2020 у Веселинівській селищній раді запроваджено дистанційну форму роботи наступним працівникам:

• спеціалісти та службовці територіальної громади;

• відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту;

• служба в справах дітей;

• відділ містобудування, архітектури та земельних відносин;

• відділ розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інвестицій;

• відділ планування доходів та видатків;

• відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності;

• відділ соціального захисту населення;

• відділ з питань культури та туризму;

• центр надання адміністративних послуг;

• господарсько - експуатаційна група.

Усі звернення громадян будуть прийматися лише в електронному вигляді на поштову адресу: vesselrada@ukr.net та за тел. (05163) 2-12-53

Розглядатися дані звернення будуть вчасно, в штатному режимі