Інформація від АТ «Миколаївобленерго»

Дата: 17.03.2020 08:49

За інформацією Філії Веселинівського району АТ «Миколаївобленерго» у березні, у зв’язку з ремонтними роботами, по Веселинівській громаді буде проведено планове відключення електроенергії.

17 березня 2020 року з 09:00 до 17:00

Порічанський старостинський округ

с. Поріччя, вулиці: Верхня, Мала, Церковна, Квітнева, ППМ СОМ, УПЦ, скважина

17 березня 2020 року з 10:30 до 16:00

смт Веселинове

Вулиці: Набережна, Соборна, Середня, Весняна, Мозолевського, 7-153, 42-116, Одеська, 1-23 (не парні), Елеваторна, 85-89, 88-92.

Провулки: Мельнічний, Новий, Вокзальний, Майський, Колодязний, Западний, Шкільний, 1-27.

Гімназія, Банк «Аваль», Будинок кульутри, ДЮСШ, «Укртелеком», ДПРЧ-11, Автостанція, Райавтодор, Прокуратура, ДВС, Музична школа, Музей, Казначейство, УПЦ, КОП, Шиномонтаж, ГРП, СКЗ, Фотосалон, Перукарня, «Млин», «Укрпошта», ФГ «Агро-мет», Кондитерський цех, УПЦ КП, Стомат.кабінет, «Вітоша», «Корчма», Будматеріалів, «Бутік», «Візит», «Асторія», «Едельвейс», «Успіх», Бар «Корчма», Бар «Элемент», Столярний цех, Цех мініральних вод, ПП : «Забіяка», «Кучеренко», «Світовид», «Грабовенко», АЗС: «Анкон», «Бруком», «Міхно»