206-та річниця від Дня народження Кобзарая

Дата: 09.03.2020 11:11

9 березня 1814 року, 206 років тому, в історії українського народу з’явилось ім’я найвідомішого українського поета та національного пророка Тараса Шевченка.

Саме тому, зранку 9 березня 2020 року у Веселинівській громаді відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 206-ї річниці  від дня народження українського генія та сподвижника Тараса Шевченка.

У заході взяли участь керівництво Веселинівської селищної ради, районної державної адміністрації, районної ради, учні та представники громадських організацій і мешканці Веселинового.

Пам'ять великого Кобзаря вшанували покладанням квітів до підніжжя пам'ятника Тарасу Григоровичу. Під час зібрання лунали вірші поета та його геніальні твори покладені на музику.