Жінок Веселинівщини вітали зі святом

Дата: 07.03.2020 10:51

8 березня – чимало сучасних людей вважають цей день

пережитком часів комунізму, але мало хто знає

про справжнє походження свята.

У 1857-му році робітниці Нью-Йорка страйкували за свої права.

Через 50 років жінки знову вийшли на вулиці міста

аби вибороти право голосувати на виборах.

Вперше Міжнародний день жінок відсвяткували у 1911 році.

З 1977 року за рішенням Організації Об’єднаних Націй

цей день отримав назву, яка й дійшла до нас —

Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.

Жінка… Вона сама – як весна: сонячна, світла, життєрадісна, яскрава, справжня.  Все прекрасне на землі від жінки, від її любові…

З нагоди вшанування її величності Жінки в Будинку культури Веселинівської селищної ради 6 березня 2020 року відбувся святковий концерт «Для самої-самої…». Цьогоріч незабутні хвилини радості та усмішок гостям дарували солісти колективу художньої самодіяльності Будинку культури Веселинівської селищної ради, вихованці дитячої музичної школи та дитячі хореографічні колективи Будинку культури Веселинівської селищної ради.

До ніжних матерів, турботливих бабусь, сестер, коханих дружин, милих доньок й онучок звернулися  Веселинівський селищний голова – Олександр Румянцев, заступник голови районної ради – Олена Загорулько та керівник апарату Веселинівської РДА Олена Дикусар.

«Дорогі жінки! Кожного дня ви наповнюєте життя  своєю ніжністю, теплом та радістю, даруєте хвилини щастя, запалюєте у серцях кохання. Посмішками та оптимізмом ви спонукаєте нас, чоловіків, на благородні вчинки та високі звершення. Ви – тендітні берегині сімейного затишку. Ми пишаємося тим, що в нашій громаді  живуть і працюють такі чудові жінки!

Щиро бажаємо Вам весняного настрою в душі у будь-яку пору року. Нехай же це свято  дарує Вам відчуття справжнього щастя, яскраві радісні події та нові зустрічі з прекрасним!» - сказав у своєму привітання Олександр Румянцев.

Далі, в ході урочистої частини, Грамотами Веселинівської селищної ради було відзначено: Долінську Л.П., Ткач Ю.Є., Юсипей О.О., Пацалюк Н.В., Лукіянчук Л.І., Пуцулай О.В., Балануцу Ю.О., Жмурко І.Л., Мальовану В.В., Магомедову О. М., Чорну Г.М., Павленко Т.С., Чабан Л.А..

Уся програма святкового концерту була динамічною та захоплюючою. Концерт пройшов у теплій святковій атмосфері, адже присвячувався жінці, яка, як і весна, зігріває душі та благословляє світ на добро.