Пошук можливостей для отримання роботи

Дата: 27.02.2020 15:07

27.02.2020 року в приміщенні Веселинівського районного центру зайнятості проведено семінар для клієнтів пробації які перебувають на обліку Веселинівського районного сектору.

Фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Парфьонова Олена Станіславівна провела лекцію, в ході якої були перелічені послуги, які надаються при працевлаштуванні , направленні на навчання та в отриманні робітничих професій. Суб’єктам роз’яснено порядок реєстрації як безробітного, особливості нарахування допомоги по безробіттю та самостійного пошуку роботи.

Метою даного семінару було донести підобліковим нові можливості та перспективи, що надає центр зайнятості.

Трудова зайнятість суб’єктів пробації – це одна з найважливіших криміногенних потреб, яку потрібно вирішувати, у цьому допомогає співпраця з Центром зайнятості.

Працевлаштування має безліч переваг для осіб:

- правовий захист,

- пенсійне забезпечення;

- оплачувана щорічна відпустка;

- допомога з тимчасової непрацездатності у випадку хвороби.

Тісна співпраця з центром зайнятості населення та організація подібних заходів дуже важлива у процесі виправлення під облікових, оскільки вони мають змогу поспілкуватися зі спеціалістами центру особисто та отримати відповіді на питання, які цікавлять.