На смерть стояли там Герої, де був залюднений Майдан…

Дата: 20.02.2020 15:07

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, встановлений Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

У період з 18 по 20 лютого 2014 року під час протестних акцій у державі сталися найбільш драматичні події, що призвели до масової загибелі патріотів України, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє.

В цей день, у шосту річницю трагічних подій в історії нашої держави у Веселинівській громаді відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим землякам-учасникам антитерористичної операції та Героям Небесної Сотні. Вшанувати героїв прийшли представники Веселинівської селищної ради, районної ради та районної державної адміністрації, учні Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського, а також мешканці Веселинівської громади.

Фото без опису Фото без описуФото без опису

В ході зібрання до присутніх звернулися перший заступник голови Веселинівської селищної ради Валентина Свердан та керівник історико-краєзнавчого гуртка Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради Сергій Шепета.

Фото без опису Фото без опису

Хвилиною мовчання і покладанням квітів, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, мирних жителів, всіх, хто поклав життя за незалежність і свободу нашої України.

Фото без опису Фото без опису