Інформаційна картка соціальної послуги: СОЦІАЛЬНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

Дата: 19.02.2020 14:22

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради Миколаївської області»

вул. Мозолевського, 12, смт. Веселинове, 57001, тел. (05163) 2-21-63,

Е-mail: veselcenter@gmail.com

Прийомні години:

Понеділок - четвер 800  - 1700(обідня перерва 1200  - 1245)

П’ятниця 800  - 1600 (обідня перерва 1200  - 1245)

Назва соціальної послуги: СОЦІАЛЬНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

Зміст послуги: - навчання, формування, розвиток та підтримка соціально-побутових навичок (самообслуговування, здійснення  санітарно-гігієнічних заходів, комунікації, позитивної поведінки, формування  навичок просторового орієнтування, користування грошима, тощо), навчання навичкам користування технічними засобами реабілітації;психологічна – педагогічна корекція (психологічна діагностика особистості дитини, проведення індивідуальної психокорекції роботи, проведення корекційно-розвиткові роботи вчителем-реабілітологом, праце-терапія, арт-терапія, проведення музичних занять); організація дозвілля; медичний супровід (сприяння в отримані консультацій лікаря-педіатра, лікаря-невролога,  заходи  профілактичного характеру).

Форма надання послуги: денна

Термін надання послуги: тимчасово

Соціальні групи: діти з інвалідністю віком від народження до 18 років та діти групи ризику раннього віку.

Умови надання послуги: Безоплатно, за розкладом, складеним у Центрі згідно з індивідуальним планом реабілітації

Документи, необхідні для отримання послуги:  Направлення з виконавчого органу Веселинівської  селищної ради; Індивідуальна програма реабілітації дитини-інваліда; Копія пенсійного посвідчення; Копія свідоцтва про народження дитини; Копія ідентифікаційного коду матері та дитини; Виписка з амбулаторної карти; Копія картки профілактичних щеплень; Довідка про епідоточення (дійсна 3 дні);  Копія паспорту батьків; Довідка з місця роботи батьків.

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про державні соціальні стандарти і державні соціальні гарантії» від 05.10.2000 р.(редакція станом на 07.04.2012.); Закон Укаїни «Про основи соціальної захищеності інвалідів» від 21.03.1991р.(редакція станом на 11.08.2013р.); Закон України «Про  реабілітацію інвалідів в Україні» від 06.10.2005 р. (редакція станом на 09.12.2012 р.); Закон України «Про соціальні послуги» від 19.05.2003 р. (редакція станом  на  18.102012р.);, Положення про Центр надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради Миколаївської області, від 12.04.2017 № 4, зі змінами від 05.07.2018 №3

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги: наявність медичних протипоказань(туберкульоз відкритої форми, алкогольна та наркотичні залежність),  неповний комплект поданих документів.