Робоча зустріч з керівником Служби автомобільних доріг

Дата: 24.01.2020 16:04

Фото без опису   24 січня 2020 року, в кабінеті Веселинівського селищного голови, відбулась робоча нарада за участі начальника Служби автомобільних доріг Владислава Невеселого, Веселинівського селищного голови Олександра Румянцева, заступника голови Веселинівської районної ради О.М. Загорулько, першого заступника голови райдержадміністрації А.В. Дрозд та сільських голів Миколаївської та Новосвітлівської сільських рад. Метою зустрічі стало обговорення питання ремонту дороги Р55, а саме відрізок Прибужани – Виноградне.

«Основним завданням нашої зустрічі є обговорення початку підготовки технічної документації для ремонтних робіт траси Р55. Прискорення початку тендерної процедури можливе завдяки співфінансуванню з боку громад, адже бюджет проектної документації складає понад 2 лмн.грн., та нажаль, дана сума не запланована в бюджетi САД. Разом з тим, звертаю вашу увагу на те, що наявність проектно-кошторисної документації значно збільшить шанси даного відрізку потрапити до списку доріг під час розподілу коштів на їх ремонт» - зазначив Владислав Невеселий.

Також начальник Служби наголосив на тому, що фінансування самих ремонтних робіт ляже на плечі бюджету обласноï Служби, тому головне завдання сьогодні – це зробити даний відрізок пріоритетним, шляхом вчасної підготовки та подачі усієї необхідної документації.

Усі учасники зібрання підтримали дану ініціативу. Так голова Веселинівської селищної ради Олександр Румянцев повідомив, що дане питання обов’язково буде винесено на обговорення на найближчому засіданні сесії і селищна рада надасть посильну фінансову допомогу для реалізації даного проекту. Такою ж була відповідь голови Миколаївської сільської ради Олександра Колесника.

На завершення засідання учасники обговорили можливість небюджетного фінансування даних робіт, під час якого начальник Служби пообіцяв більш детально вивчити дане питання, аби задіяти максимальну кількість джерел фінансування даного проекту.