Новорічні дива для наймолодших

Дата: 20.12.2019 15:36

Невпинно наближаються новорічні свята, в усіх куточках нашої громади запалюються святкові вогні. Вони завжди несуть з собою особливе відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій та віру в найкраще. Завжди важливим було аби кожного дня  дитячі серця відчували тепло та любов, а всі зусилля дорослих єднались заради їх щасливого майбутнього.

З огляду на те, що напередодні Нового Року відчуття казки стає ще жаданішим, Веселинівська ОТГ, вже традиційно, підтримала атмосферу свята i 190 дітлахів нашої громади отримали солодкі пакунки та цінні подарунки від Веселинівської селищної ради до Дня святого Миколая.

Приємні сюрпризи цього року чекали на дітей учасників АТО/ООС та дітей з інвалідністю, дітей з прийомних сімей та дітей з числа вимушено переселених осіб.

Це тi категорiï, котрі сьогодні потребують найбільшої любові, уваги та підтримки.