8 грудня - день національної жалоби за загиблими в Оде

Дата: 08.12.2019 11:35

У зв’язку з трагічними подіями в Одесі, Президент України Володимир Зеленський оголосив неділю, 8 грудня, днем національної жалоби. Про це йдеться у відповідному Указі за підписом голови держави.

«У зв'язку із трагедією, що сталася в м.Одеса внаслідок пожежі 4 грудня 2019 року та призвела до людських жертв, з метою вшанування пам'яті загиблих постановляю:

1. Оголосити в Україні 8 грудня 2019 року днем жалоби.

2. У день жалоби на всій території України:

приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; скасувати розважально-концертні заходи, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач», - йдеться в документі.

За інформацією, оприлюдненою Президентом України, пожежа в Одесі забрала життя вісьмох людей. У лікарні від отриманих під час ліквідації пожежі травм помер рятувальник Сергій Шатохін. Доля ще десятьох людей досі невідома.

Миколаївщина разом зі всією Україною оплакує загиблих в цій страшній трагедії.