З Днем Збройних Сил України!

Дата: 05.12.2019 16:13

Фото без описуШановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України,
учасники АТО та ветерани війн!
Щиро вітаємо Вас із Днем Збройних Сил України!

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба – це не тільки професія, для більшості з вас – це справа всього життя.
Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.
   Саме на Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника!
Тож вітаємо з Днем збройних сил України всіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі нашої держави. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва та героїв визвольних змагань. Бажаємо всім солдатам, офіцерам і генералам та їх родинам добра, мужності, сил і здоров'я. Миру всім нам і спокою на всій українській землі. Слава вам і слава Україні!

З повагою,Виконавчий комітет Веселинівської селищної ради