Веселинівська громада відзначила День Гідності та Свободи
21 листопада – особлива дата в новітній історії України. З 2014 року цей день став для українців Днем Гідності та Свободи. Він запроваджений на честь початку двох революцій: Помаранчевої (2004 р.) та Революції Гідності (2013 р.), коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.
З цієї нагоди у Веселиновому, біля дошки Героїв Небесної сотні, під патронатом Веселинівської селищної ради відбулося урочисте зібрання. Участь в заході прийняли представники місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, представники громадськості, учасники АТО та Революції Гідності. Усі зібралися, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні та усіх тих, хто власним життям і своєю жертовністю демонструють прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.
В процесі зборів, до усіх присутніх звернулася перший заступник Веселинівського селищного голови Валентина Свердан, яка закликала пам’ятати герої, Героїв Небесної Сотні, Героїв війни на Сході нашої країни, Героїв-волонтерів та усіх тих хто кожного дня, незламно відстоював та відстоює нашу незалежність.
Далі до учасників зібрання звернулась заступник голови Веселинівської районної ради Загорулько О.М.
Поминальною панахидою та хвилиною мовчання присутні вшанували вічний спокій полеглих під час Революції Гідності та АТО на Сході України.
Завершився захід покладанням вінків, квітів та лампадок до пам’ятної дошки Героїв Небесної Сотні.