Веселинівщина відзначила 75-ту річницю визволення України
28 жовтня офіційно встановлено Днем визволення України від фашистських загарбників. Саме у цей день в 1944 році було покладено край поневоленню території України нацистами і лиходійствам, які вони чинили.
Минуло вже 75 роки з тих героїчних часів, коли наші батьки, діди та прадіди визволили українську землю від нацистських окупантів. Ми пишаємося нашими ветеранами, їх подвигами заради свободи, заради рідної України, заради життя на землі.
28 жовтня 2019 року, в день 75-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників, у Веселинівській громаді відбулося покладання квітів до пам’ятника Богданівцям.
Участь у заході взяли: керівництво Веселинівської об’єднаної територіальної громади, Веселинівської районної ради, представники районної державної адміністрації та районного військового комісаріату, член президії районної організації ветеранів, мешканці Веселинівщини.
Під час заходу учасники зібрання вшанували пам'ять полеглих земляків хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника.