Веселинівщина відзначила День державного Прапора та День незалежності України

Дата: 23.08.2019 18:51

23 серпня, з нагоди Дня державного прапора  та Дня незалежності України,  в Будинку культури Веселинівської селищної ради відбулись урочисті заходи та святковий концерт.

Усіх присутніх в залі вітали заступник Веселинівського селищного голови з гуманітарних питань Інна Долгокерова, керівник апарату райдержадміністрації Олена Дикусар та заступник голови районної ради Олена Загорулько. Також, за традицією, почесними грамотами та подяками віншували кращих працівників Веселинівщини.

Чудові концертні номери глядачам подарували творчий колектив та представники художньої самодіяльності Будинку культури Веселинівський селищної ради та жіночий хор Миколаївського сільського клубу.