Вітаємо з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України

28 років майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. За цей невеликий проміжок часу ми пережили злети та падіння, втрати й здобутки.

І сьогодні питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро. Україна вкотре переживає страшні випробовування. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України. У такий тяжкий час ми повинні бути єдині, зі спільною метою – незалежністю! Нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Тож у першу чергу, бажаємо миру в нашій незалежній Україні! Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі!

Нехай національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть нам вистояти та перемогти у священній боротьбі за незалежність.

Від усього серця бажаємо, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Виконавчий комітет Веселинівської селищної ради