Герої не вмирають!

Дата: 21.08.2019 19:02

Ми маємо героїв пам’ятати,

Бо то рубець на тілі нашої землі,

Бо наші воїни пішли нас захищати,

Та найцінніше віддали — життя свої.

21 серпня 2019 року  напередодні п’ятих роковин смерті Артура Фігурського на Нововоскресенському сільському кладовищі зібрались рідні та близькі Героя, його бойові побратими, Вiктор Пентюк - представник ГО "Веселинiвська спiлка патрiотичних сил", представники Веселинівської селищної ради та Луб’янського старостинського округу. Зібрались, аби покласти квіти та пом’янути Героя, віддати шану вірному сину України, котрий ціною власного життя виборював волю Батьківщини. Віддав життя заради синів, батьків, дружини, заради кожного з нас, заради нашого, спільного, мирного неба та щасливого, вільного, незалежного майбутнього.

Нагадаємо, що Артур Фігурський 1987 року народження, уродженець села Іванівка, Веселинівського району, сержант, командир відділення 145-го окремого ремонтно-відновлювального полку став першим вічним пекучим болем нашого району, першим хто не повернувся додому, хто віддав життя за Україну. Артур загинув 22 серпня 2014 р. внаслідок обстрілу позицій полку в районі смт Тельманове, Донецької області.

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Пам’ятаймо героїв, пам’ятаймо їх подвиг, їх відданість Батьківщині та високу ціну, яку вони заплатили за наше з вами майбутнє, за майбутнє наших дітей.

Ми віримо – настане день розплати,

Господь засудить наших ворогів,

В огні пекельному довічно їм палати,

Бо прокляли їх українські матері.

І пам’ятник величний звести треба

Тим, хто Україну так любив свою,

Життя віддав за жовте поле, синє небо

В запеклому жорстокому бою.