Веселинівщина відзначила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Саме тому 21 червня, напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, у Веселиновому відбувся мітинг та урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятника Богданівцям. Участь у заходах прийняли керівництво Веселинівсько
ї селищної ради, районної державної адміністрації, районної ради та мешканці Веселинівської громади.
Звертаючись до присутніх, голова Веселинівської селищної ради висловив безмежну вдячність воїнам Другої світової війни за подвиг і мужність, які вони проявляли на полі бою, виборюючи для нас право жити у мирний час.
Нинішнє покоління українців гідне тих подвигів, адже сьогодні наші вояки ціною власного життя захищають на Сході України мир і спокій нашої батьківщини.
Пам’ять загиблих у війні минулого та у боях нині було вшановано присутніми хвилиною мовчання.