Веселинівщина відзначила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 21.06.2019 10:20

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Саме тому 21 червня, напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні,  у Веселиновому відбувся мітинг та урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятника Богданівцям. Участь у заходах прийняли керівництво Веселинівської селищної ради, районної державної адміністрації, районної ради та мешканці Веселинівської громади.

Звертаючись до присутніх, голова  Веселинівської селищної ради висловив безмежну вдячність воїнам Другої світової війни за подвиг і мужність, які вони проявляли на полі бою, виборюючи для нас право жити у мирний час.

Нинішнє покоління українців гідне тих подвигів, адже сьогодні наші вояки ціною власного життя захищають на Сході України мир і спокій нашої батьківщини.

Пам’ять загиблих у війні минулого та у боях нині було вшановано присутніми хвилиною мовчання.