Феєрія останнього дзвоника у Веселинівській ЗОШ

Дата: 01.06.2019 10:46

Незвичним та захоплюючим був цьогорічний останній дзвоник для учнів Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Напередодні свята, 29 травня у навчальному закладі відбулась підсумкова урочиста лінійка під час якої кращих учнів закладу було нагороджено грамотами та відзнаками за участь та перемоги в учнівських конкурсах та олімпіадах різних рівнів.

Та головним подарунком на знак завершення навчального року став виступ артистів Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

Невимушена атмосфера свята, учні та вчителі на одній хвилі позитиву та радості наспівували запальні рядки відомих хітів. Вокалісти театру не залиши байдужими навіть найпосидючіших, а хореографічний колектив подарував глядачам яскраві танцювальні етюди.

Фото без опису  Фото без опису

Ось таким феєричним видалось цьогорічне свято останнього дзвоника. За учнівським повір’ям: «Як канікули розпочнеш – так їх і проведеш» тож можна з упевненістю сказати, що ці канікули для учнів Веселинівської школи будуть лише позитивними, сповненими неймовірних емоцій та незабутніх вражень.