Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

День захисту дітей у Веселинівській громаді

 День захисту дітей – одне з найбільш веселих та радісних свят дитинства. 1 червня малеча Веселинівської об’єднаної територіальної громади відзначала своє свято. На центральній площі Веселинового забавами, конкурсами, солодощами та подарунками дітей знову радо зустрічала країна Чудляндія. Святкова концертна програма була насичена безліччю приємних сюрпризів та розваг. Вихованці Будинку дитячої творчості провели для усіх бажаючих майстер-клас із боді-арту, а чудо-продавці чудо-крамниці знову предстали до уваги малечі багатий асортимент чудо-товарів – іграшок, які можна було придбати лише за чудики – чудо-гроші чудо-країни.

  

  

  

  

   Також винуватці свята мали можливість позмагатися не лише у спритності, кмітливості та швидкості під час естафет та конкурсів, а й проявити усю свою ерудованість на шаховому турнірі, котрий проходив на локації поряд з тематичними книжковими виставками від Публічної бібліотеки.

  

  

  

  

  

  

   Традиційної родзинкою свята був показовий виступ пожежно-рятувальної команди, який у цей сонячний, спекотний день навіть дорослих на мить знову повернув у дитинство.

  

  

  

   Ну а розважальну програму глядачам подарували маленькі учасники хореографічного колективу Будинку культури Веселинівської селищної ради, вихованці музичної школи та гості свята – вокалісти та хореографічний колектив Михайлівської ЗОШ.

  

  

  

  « повернутися до списку новин