Свято музики у мистецькому закладі

Дата: 29.05.2019 11:33

Справжнє свято музики подарували глядачам учні Веселинівської музичної школи під час звітного концерту, який відбувся 25 травня.

Юні музиканти та вокалісти представили до уваги свої кращі творчі номери.

Програма була яскравою і різноманітною. На головній сцені закладу звучали яскраві пісні, теплі переливи піаніно, запальні акорди гітари та витончені мотиви юної скрипальки.

Фото без опису  Фото без опису

На початку дійства усіх присутніх вітала керівник закладу Ольга Даценко, котра подякувала батькам за талановитих дітей та вручила грамоти кращим вихованцям школи та їх викладачам за перемоги у мистецьких конкурсах, здобутих у 2018–2019 навчальному році. Ними цьогоріч стали: Даценко Наталя, Вендель Катерина, Койба Ліза та учасники ВІА «Край»: Конюченко Максим, Голиборода Максим, Свердан Андрій, Фільчуков Кирило, Денисюк Дмитро та Даценко Наталя.

Фото без опису  Фото без опису

Учасників концерту-звіту також вітали начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради Інна Павлюк та спеціаліст відділу культури та туризму Ольга Щербина.

Схвильовані обличчя викладачів, як ніколи відповідальні діти, щасливі обличчя батьків, багато гостей! Особлива урочиста, святкова атмосфера! Саме такою була цьогорічна підсумкова зустріч у мистецькому закладі Веселинівської селищної ради.