Командно-штабні навчання в Веселинівській селищній раді

Дата: 23.05.2019 10:21

На виконання розпорядження голови Миколаївської обласної держаної адміністрації від 05.02.2019 року № 29-р «Про основні завдання цивільного захисту Миколаївської області на 2019 рік», згідно графіку проведення штабних тренувань з органами управління та силами цивільного захисту ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області на 2019 рік 22 травня 2019 року в Веселинівській селищній раді було проведено командно-штабні навчання місцевого рівня з органами управління та силами цивільного Веселинівської ланки ОТГ територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області на тему «Дії органів управління та сил Веселинівської ланки ОТГ територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

В навчанні приймали участь керівний склад органів управління та сил цивільного захисту Веселинівської ланки ОТГ територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Веселинівській селищній раді, евакуаційна комісія, структурні підрозділи селищної ради, підприємства, установи та організації різних форм власності.

В ході проведення навчання теоретично відпрацьовувались поетапні дії щодо організації оповіщення та збору керівного складу органів управління та сил цивільного захисту, відпрацювання дій органів управління та сил цивільного захисту селищної ради з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру та захисту населення, теоретичне відпрацювання алгоритму реагування на надзвичайну ситуацію черговими силами та засобами цивільного захисту, евакуація постраждалого населення, визначення обсягів збитків та забезпечення ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та захисту населення.

По завершенню навчань проведено підведення підсумків командно-штабного навчання на яких було дано суб’єктивну оцінку підготовки органів управління та сил цивільного захисту Веселинівської ланки ОТГ територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області до виконання дій за призначенням і визначено шляхи усунення наявних недоліків.

Проведене командно-штабне навчання дало змогу визначити реальний рівень готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.